אולמות ארועים ואולפן הקלטות

ממוקם בינות עצי הפיקוסים בשכונה פסטורלית על פינת הרחובות לואי מרשל ושטריקר בצפון הישן של תל אביב, הבנין החדש והמשופץ של הקונסרבטוריון פותח בפניכם את שעריו ומציע לכם להנות מחלליו החדישים באוירה שופעת תרבות ומוסיקה. צפו בגלרית תמונות של הבנין החדש

אודיטוריום

מכיל 319 מקומות ישיבה ומצויד במפרט טכני מגוון:
מערכת הגברה, מקרן, אופציה לחיבור למחשב מהבמה, מסך בגודל של 4X3, במה גדולה (92 מ"ר),
פסנתר כנף סטינווי (Steinway&Sons), אפשרות לצ'מבלו, מערכת תאורת שטיפה, גשרי תאורה, חדר הלבשה, ואביזרים נלווים כגון דוכן נואמים, עמודי תווים וכו'.
מפת האולם

אולם רן ברון

מכיל עד 90 מקומות ישיבה בארגון מודולרי ומצויד במערכת אקוסטיקה מתקדמת, מקרן, מסך, מערכת הגברה, מערכת תאורת שטיפה וגשר תאורה ועוד.
בצמוד לאולם אולפן הקלטות חדיש.

 

אולפן הקלטות

אנו שמחים לחנוך את אולפן ההקלטות החדש שלנו, הסמוך לאולם רן ברון. אתם מוזמנים להתנסות ולהנות מאקוסטיקה ייחודית, מציוד הקלטה מהמעלה הראשונה, מאוירה ביתית ומנסיונו העשיר של טכנאי ההקלטות הראשי של הקונסרבטוריון, ירון אלדמע, בעל נסיון של כ-20 שנה באולפני הקלטה שונים בארץ ובניו יורק.
ירון אלדמע הוא מוסיקאי וקורא תווים, בעל נסיון עשיר בהקלטות, עריכות, מיקס ומאסטרינג של סגנונות מוסיקה שונים, מקלאסי, דרך ג’אז, ועד רוק, פופ והיפ הופ. בין האמנים עמם עבד ניתן למנות את מוסיקאי הג'אז הגדולים וינטון ודלפיו מרסליס ,זמרת הנשמה קארן ווילר, הראפר KRS ONE ועוד.
בשלוש השנים האחרונות משתתף בצוות ההקלטה הקבוע של התזמורות החשובות בישראל, בהן הפילהרמונית הישראלית, סמפונט רעננה, והקאמרטה הישראלית ירושלים.

מפרט טכני:
– חדר ההקלטה הראשי של האולפן (אולם רן ברון) יכול להכיל עד כ-40 נגנים ומותקנים בו פאנלים ייחודיים המאפשרים שליטה באקוסטיקה.
– באולפן 2 פסנתרי כנף, אחד מהם Steinway Model B.
– ניתן להקליט באולפן גם מאולם האודיטוריום בו ישנו פסנתר Steinway Model D Concert Grand , אחד הפסנתרים הטובים בישראל.
– ניתן, בתאום מראש, להזמין כמעט כל כלי נגינה להקלטה, מגיטרות ומגברים, דרך קונטרבאס ועד צ’מבלו. להזמנת חלק מהכלים יידרש תשלום נוסף.

לפרטים נוספים, אנא פנו ל:
חוה אילון, מתאמת אירועים
hava@icm.org.il
03-5460524 שלוחה 123

פייסבוק: Israel Conservatory Tel Aviv