טוען אירועים

אירועים עתידיים › המרכז למוסיקה עתיקה

אירועים Search and Views Navigation

מצא אירועים

אירוע Views Navigation

אירועים Search

פברואר 2020

תחרות החליליות מתארחת ביבנה

יום שבת, 1 פברואר, 2020 / 19:00 - 21:00

תחרות החליליות הבינלאומית השלישית תל אביב מתארחת ביבנה

בחסות ראש עיריית יבנה, מר צבי גוב-ארי

 

משתתפי תחרות החליליות הבינלאומית  ה-3 בתל אביב בקונצרט מיוחד:

ערב של מוסיקה וירטואוזית ומגוונת משלל תקופות וארצות

הכניסה חופשית Free Admission

בהשתתפות:

Hsin-Chu Recorder Orchestra (Taiwan), dir. Meng-Heng Chen

Hsin-Chu Recorder Ensemble (Taiwan)

Paloma Leon-Villagra (Spain)

Adi Bercowski (Israel)

Honky-Tonky Tunes Ensemble (Austria, Italy, Bulgaria, Montenegro)

Avner Bach (Israel)

Emma Crumpton (France)

Sfera Consort (Austria, Germany, Taiwan, Czech Republic, Slovenia)

ראה עוד »

Category 2 Semi Final קטגוריה 2 חצי גמר

יום ראשון, 2 פברואר, 2020 / 10:15 - 15:00
אודיטוריום הקונסרבטוריון, לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל

חצי גמר קטגוריה 2 – סולנים בגילאים 20-14 שלומדים במסגרת טרום-אקדמית

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

Category 2 – soloists ages 14-20 who study in a pre-academic institute

10:20 – Yung-Ho Tan (Taiwan), age: 16                                Aviad Stier – harpsichord, Piano

10:40 – Yun-Yun Tan (Taiwan), age: 13                                Aviad Stier – harpsichord, Piano

11:00 – intermission

11:20 – Menashe Lukin (Israel), age: 20                             Natali Rotberg – harpsichord

11:40 – Nuria Boasson (Israel), age 18                                Natali Rotberg – harpsichord

12:00 – Emma Crumpton (France), age: 18                       Robin Bigwood – harpsichord

12:20 – intermission

12:40 – I-Chen Lin (Taiwan), age 13                                    Marina Minkin – harpsichord, piano

13:00 – Wei – Hsuan Wu (Taiwan), age 16                        Marina Minkin – harpsichord, piano

13:20 – Yu-Chin Su (Taiwan), age 17                                   Marina Minkin – harpsichord, piano

13:40 – intermission

14:00 – Galia Konig (Israel), age 15                                    Marina Minkin – harpsichord, piano

14:20 – Adi Bercowski (Israel), age 18                               Marina Minkin – harpsichord, piano

14:40 – Selma Cherim (Romania), age 14                         Robin Bigwood – harpsichord, piano

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

Meet the Composer Dina Smorgonskaya פגוש את המלחינה דינה סמורגונסקאיה

יום ראשון, 2 פברואר, 2020 / 10:30 - 12:30
הקונסרבטוריון חדר 112, לואי מרשל 25
תל אביב,
+ מפת גוגל

הכניסה חופשית Free Admission

פגוש את המלחינה – דינה סמורגוסקאיה

Meet the Composer – Dina Smorgonskaya

 

 

פגישה אינטימית עם המלחינה, דינה סמורגוסקאיה, הכרות עם יצירותיה לחליליות ובכלל, וכיתת אומן למתחרים המבצעים מיצירותיה.

 

 

 

 

 

 

 

 

הכניסה חופשית

ראה עוד »

Category 3a – Semi Final קטגוריה 3א חצי גמר

יום ראשון, 2 פברואר, 2020 / 11:15 - 13:40
אודיטוריום הקונסרבטוריון, לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל

חצי גמר קטגוריה  3א

סולנים בגילאי 26-18 הלומדים מוסיקה במוסד אקדמי

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

Semi Final category 3a

Soloists ages 18-26 who study music  in an academic institute

11:20  –  Naomi Hassoun (Israel), age: 20                                      Tomer Rozen – piano, Guy Prado – Harpsichord

11:40  –  Alena Naima Kiszter (Austria), age: 21

12:00  –  Cecilia Massenzana (Italy), age: 22                                  Aviad Stier – harpsichord, Piano

12:20  –  intermission

12:40  –  Eniko Farkasinszki (Hungary), age: 24                             Aviad Stier – harpsichord

13:00 –  Lucas Biegel (Germany), age: 24                                      Aviad Stier – harpsichord

13:20  – Marusa Brezavscek (Slovenia), age: 24                            Aviad Stier – harpsichord

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

Category 5 – Semi Final קטגוריה 5 חצי גמר

יום ראשון, 2 פברואר, 2020 / 15:15 - 18:00
אודיטוריום הקונסרבטוריון, לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל

חצי גמר קטגוריה  5

הרכבים עד גיל 18

Semi Final category 5

Ensembles up to age 18

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

15:20  – Kdumim Conservatory recorder ensemble (Israel), ages: 10-16

15:40  – Nisuyee School recorder ensemble (Israel), ages: 10-15

16:00  – Octupus recorder consort (Taiwan), ages: 12-13

16:20  – intermission

16:40  – Babyface recorder trio (Taiwan), ages: 13-15

17:00  –  B Recorder trio (Taiwan), ages: 12-13

17:20  – Pua Grinshpon reocrder consort, Tel Aviv (Israel), ages: 13-18

17:40  – Hsin-Chu recorder ensemble (Taiwan), ages 12-17

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

TARF 2020 Opening Concert קונצרט פתיחה

יום ראשון, 2 פברואר, 2020 / 20:30 - 22:30
אודיטוריום הקונסרבטוריון, לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל

חגיגה ישראלית בשיתוף עם המכון למוסיקה ישראלית

קונצרט הפתיחה החגיגי של פסטיבל החליליות הבינלאומי ה-3, תל אביב

 An Israeli Celebration

The festive opening concert of the 3rd Inernational recorder festival

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

בתכנית:

4 היצירות הזוכות בתחרות הקומפוזיציה של המכון למוסיקה ישראלית והקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה מפרי עטם של יונתן שנקר, מיתר תירוש, אלעד לביא וברכה בדיל

ויצירות ישראליות מאת: מיכאל וולפה, אייל באט, משה זורמן, צבי שרף, מרדכי סתר, יחזקאל בראון ואהרון חרל"פ

The program includes the 4 winning pieces of the national composition competition held by the Israel Music Institute and the Israel Conservatory of Music, Tel Aviv by:

Yonatan Shenkar, Meytar Tirosh, Elad Lavi & Bracha Bdil

With music by:

Michael Wolpe, Eyal Bat, Moshe Zorman, Tzvi Sherf, Mordecai Seter, Yehezkel Braun & Aharon Harlap

 

דרורה ברוק – חליליות                             Drora Bruck – recorders

בר צימרמן – חליליות                       Bar Zimmermann – recorders

מרינה מינקין – פסנתר                              Marina Minkin – Piano

מקהלת בת קול בניצוח ענת מורג  Bat Kol Choir, dir. Anat Morhag

 

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

Category 3b – Semi Final קטגוריה 3ב חצי גמר

יום שני, 3 פברואר, 2020 / 10:00 - 14:00
אודיטוריום הקונסרבטוריון, לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל

חצי גמר קטגוריה  3ב

סולנים בגילאי 26-18 הלומדים מוסיקה במוסד אקדמי

Semi Final category 3b

Soloists ages 18-26 who study music  in an academic institute

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

10:00  – Lizzie Knatt (UK), age: 21                                         Robin Bigwood – harpsichord

10:20  –  Dorottya Kerges (Hungary), age: 20                     Robin Bigwood – harpsichord

10:40  –  Leah Saulton (UK), age: 21                                     Robin Bigwood – harpsichord

11:00  –  intermission

11:20  –  Alvaro Jonathan Avila Bullon (Peru), age: 19     Marina Minkin – harpsichord

11:40  –  Hui-Ching Chang (Taiwan), age: 19                      Marina Minkin – piano, harpsichord

12:00  –  Emile ter Schegget (Holland), age: 22                 Tim – harpsichord

12:20  – Intermission

12:40  – Dominika Pas (Hungary), age: 21                           Aviad Stier – harpsichord

13:00  –  Hans Frohlich (Germany), age: 26                         Aviad Stier – harpsichord, piano

13:20  –  Hannah Voss (Germany), age 20                            Aviad Stier – harpsichord

13:40  –  Balint Kovacs (Hungary), age 21                            Aviad Stier – harpsichord

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

Category 1 – Semi Final קטגוריה 1 חצי גמר

יום שני, 3 פברואר, 2020 / 10:00 - 13:40
אודיטוריום הקונסרבטוריון, לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל

חצי גמר קטגוריה  1

סולנים עד גיל 13

Semi Final category 1

Soloists up to age 13

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

10:00  –  Chien-Hua Kuo (Taiwan), age: 12                             Marina Minkin – piano

10:20  –  Avner Emanuel Bach (Israel), age: 13                      Marina Minkin – harpsichord

10:40  –  Noya Ilan-Xu (Israel), age: 9                                      Marina Minkin – piano

11:00  –  Intermission

11:20  –  Mika Ben (Israel), age: 8                                            Ganit Polin – harpsichord, piano

11:40  –  Hagar Shmul (Israel), age: 11                                    Ganit Polin – harpsichord, piano

12:00  – Yi-Hsien Kuo (Taiwan), age: 12                                  Robin Bigwood – piano

12:20  –  intermission

12:40  –  Ching-Chieh Hsu (Taiwan), age: 13                           Robin Bigwood – piano, harpsichord

13:00  –  Matthew Hockaday (Czech Republic), age: 12       Robin Bigwood  –  harpsichord

13:20  –  Yu-Chen Wu (Taiwan), age: 13                                  Robin Bigwood  –  piano, harpsichord

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

Masterclass Annabel Knight כיתת אומן אנאבל נייט

יום שני, 3 פברואר, 2020 / 10:00 - 13:00
הקונסרבטוריון חדר 111, לואי מרשל 25
תל אביב,
+ מפת גוגל

כיתת אומן – אנאבל נייט (אנגליה)

Masterclass-Workshop – Annabel Knight (Uk)

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »

Masterclass – Han Tol כיתת אומן – האן טול 1

יום שני, 3 פברואר, 2020 / 10:30 - 13:00
הקונסרבטוריון חדר 109, לואי מרשל 25
תל אביב,
+ מפת גוגל

כיתת אומן – האן טול (הולנד)

Masterclass – Han Tol (Holland)

תלמידים צעירים מצטיינים בשיעורים מרתקים מאחד מנגני החליליות המובילים בעולם כיום.

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

Han Tol is active as a soloist, ensemble player, musical director and teacher throughout Europe, the U.S. and the Far East. He holds a professorship at the "Hochschule für Künste" in Bremen, Germany, and at the “Schola Cantorum Basiliensis” in Basle, Switzerland. His teaching activities include further courses at renowned music institutions in Vienna, Salzburg, Geneva, St. Petersburg, Jerusalem, Baltimore, Tokyo, Seoul and Hong Kong, to name a few.

Mr. Tol was a member of the outstanding “Flanders Recorder Quartet”. In his orchestral work with the "Balthasar Neumann Ensemble" of Freiburg, Germany, his interpretation of 17th century Italian music while clad in full clown apparel was probably the most memorable. Han Tol was their guest artistic director for the production of the highly praised CD, “Perpetuum Mobile”, with recently discovered repertory by Telemann.

The German music magazine “Tibia” recently published two articles by Han Tol, the result of his extensive research on the life and works of the mysterious sixteenth-century Venetian musician, printer and painter, Sylvestro Ganassi.

The artist can be heard on 40 CD recordings for such labels as Teldec, Harmonia Mundi, EMI, and CPO.

לרכישת כרטיסים און ליין לחצו כאן Click here to purchase tickets online

ראה עוד »
+ Export Events