טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

Sound Therapy TLV – כנס למטפלים במוסיקה

יום חמישי, 14 דצמבר, 2017 / 09:00 - 18:00

הכנס הבינלאומי למקצועות הטיפול והריפוי במוסיקה וצלילים.

להרשמה לחצו כאן

או בטלפון: 050-2322554

זהו הכנס הראשון מסוגו המוקדש כולו להעשרת ולהעמקת הידע המקצועי של מטפלים במוסיקה.

הכנס הינו הראשון מסדרת Sound Therapy, יצירה משותפת ל"צלילים מרפאים" ו"הוצאת פראג –רוח זה החומר שלנו"

החזון העומד מאחורי היצירה הזו הוא העצמת תחום הריפוי בצלילים על ידי חשיפת העוסקים בו והלומדים אותו למידע פורץ דרך אשר (עדיין) לא נמצא בספרי הלימוד. המידע המוצע בכנס הוא חדשני ומגיע ממעבדות המחקר המתקדמות ביותר בארץ ובעולם.

עולם הריפוי עובר שינוי בשנים האחרונות, יותר ויותר מטפלים ומטופלים מכניסים את הביטוי "צלילים מרפאים" אל עולם המושגים שלהם, ויותר ויותר אנשים עוסקים בהיבטים שונים של התחום. כנס Sound Therapy נולד מתוך צורך אמיתי לידע ממשי על המנגנונים שעומדים בבסיס הריפוי בצליל.

הכנס הראשון יתקיים בחנוכה בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, רחוב לואי מרשל פינת שטריקר – תל אביב.

היקום כולו עשוי מתדרים וצלילים, ידע שהוא חובה לכל העוסקים בתחום! זהו הכנס הראשון מסוגו המוקדש כולו להעשרת ולהעמקת הידע המקצועי של מטפלים במוסיקה.

מתכני הכנס:

  • כיצד משפיעה מוסיקה על המוח?
  • מהו המנגנון הפיזיולוגי העומד מאחורי ריפוי בצלילים?
  • האם יש לצלילים תפקיד מכריע בעיצוב העולם?
  • ומה צופן העתיד עבור מקצועות הטיפול במוסיקה?
  • חשיפה של המחקרים החמים והפיתוחים החדשים בתחום.
  • טעימה והדגמה מהשיטות השונות הקיימות כיום.
  • מפגש עם האנשים המרתקים אשר הפכו את הטיפול בצליל למשימת חייהם

המרצים וסדר ההרצאות (ייתכנו שינויים):

9:00 – התכנסות והרשמה

10:00 – נהר של אור – נתנאל גולדברג

10:50 – דן הלפרין – השפעת המוזיקה על המוח

11:30 – הפסקה

11:45 – שירת רבים – אורקה

12:15 – עידית סולקין – מחקר במוסיקה נכונה לתינוקות

13:10 – הפסקה

14:00 – מרדכי ברונשטיין – צלילים ויזואלים

14:45 – ג'ון סטיוארט ריד (אנגליה) – ריפוי בצלילים ברמת התא, מחקרים עדכנים בקימטיקה

16:45- אסתר שמיר – שירת ריפוי

מנחה: עידית אשל

להרשמה לחצו כאן

או בטלפון: 050-2322554


המרצים בכנס הם ממובילי הדרך בתחום. על המרצים:
ג'ון סטיוארט ריד, אנגליה, אחד החוקרים המובילים בעולם כיום בתחום הקימטיקה (מדע החוקר את ההשפעה של צלילים על עולם החומר), הוא טכנאי סאונד, מדען והממציא של מכשיר הסיימסקופ – מכשיר מדידה חדש המאפשר למדענים לצפות בתנועה של תדרים וצלילים. בעל נסיון של מעל ל30 שנים של מחקר בנושאים של צלילים ככוח מוביל ביקום, והמנגנונים של ריפוי בצליל.
https://www.cymascope.com/

אנאליז ריד, אנגליה,  מורה ומרצה בנושא ריפוי אנרגטי ובצלילים מרפאים, בעלת נסיון של למעלה מ20 שנה בהעברת סדנאות באנגליה ובארה"ב. מקדמת נושאים של ריפוי ובריאות בכל העולם כבר מעל ל20 שנה. בימים האלה היא כותבת סדרה של ספרי ילדים בנושא צלילים וריפוי ועובדת על ספר מחקר על נושא הקימטיקה.
https://www.cymascope.com/

נתנאל גולדברג, אמן קול, מוביל מעגלי ריפוי בשירת הלב, מנחה טקסי חיים וגם…מוות, אלתור חי ופועם מוזיקה שנוגעת ישר בלב. זמר, יוצר, משורר.  הוציא לאור שלושה אלבומים של ריפוי מסע ותפילה.
https://www.netanelgoldberg.com/about

דן הלפרין, מטפל בהבעה ויצירה באמצעות מוסיקה. מוסמך מטעם אוניברסיטת בר אילן (תרפיה במוסיקה M.A) ואוניברסיטת תל אביב (פסיכולוגיה ומוסיקה B.A). כמו כן בעל תעודת הוראה מטעם מכללת לווינסקי, בעל נסיון של שנים בלימוד וטיפול. עבד כמטפל במסגרת משרד החינוך (מרכז טיפולי ובתי ספר ברעננה), בביה"ח שניידר לרפואת ילדים, עמותת איל"ן ובקליניקה פרטית.
http://www.תרפיהבמוסיקה.co.il/danhalperin/

אורקה טפלר, בת 34 ,נשואה ועדיין ללא קטנטנים, סולנית להקת 'אורות' ולהקת 'forest', מנחת מעגלי שירה, אמנית אלתור, וגיטריסטית.
חוקרת מרחבי העמקה רגשית וביטוי דרך שירה.
מאוהבת בחיים. מלאה באמונה. סקרנית ומכוונת לאיחוד לבבות בעולם הזה.
https://soundcloud.com/orkalovesmusic
https://www.youtube.com/channel/UCVCCmzUChcomTGtnaW54DHw

עידית סולקין, חוקרת ישראלית ומרצה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב ובמכללות בישראל. מתמחה בקשר שבין פעילויות מוזיקליות להתפתחות ילדים ובהשפעה של מוזיקה על האדם. תחומי פעילותה האקדמית נוגעים להקשרים של המוזיקה והתרבות, מוזיקה ותקשורת, מוזיקה והתפתחות האדם והילד, מוזיקה והחוויה ההורית וחינוך מוזיקלי.
https://www.beyadaim-tovot.com/

מרדכי ברונשטיין CyMAGIC, היזם והבעלים של צלילים מרפאים – Healing Music, פסטיבל מוסיקה המקדם את תחום הצלילים המרפאים בארץ מאז 2009. כחלק מהמחקר שלו בנוגע למה הופך צלילים למרפאים גילה את עולם הקימטיקה ומתוכו יצר את CyMAGIC, מיצג אמנותי המראה, הלכה למעשה, את ההשפעה שיש לצלילים על חומר.
www.cymagic.xyz

אסתר שמיר – קול הרוח, הקול שלך יכול לרפא.  נטורופתית, זמרת, משוררת ומלחינה, עברה לתחום הריפוי הטבעי בשנת 1988 והתמחתה במקצועות שונים.
החל משנת 1990 בעקבות עבודה עם מאות מטופלים החלה לפתח שיטת ריפוי המשלבת עבודה קולית עם התפתחות רוחנית. מאז השיטה הפכה כלי טיפולי מגוון ונלמדה בעשרות קורסים בארץ ובעולם. אסתר מאמינה שהחוויה של חיבור עם הרוח חשובה הרבה יותר מכל ידע או אינפורמציה.
http://www.astarshamir.com/

עידית אשל, זמרת, חוקרת קול, יוצרת ומלחינה,  חזרה לאחרונה משנת לימודי שירת פלמנקו בסביליה, בתמיכת מפעל הפיס. הוציאה לאור שני אלבומים, מלמדת ומדריכה בקורסיים יחודיים לזמרים ברימון. מופיעה בהרכבי פלמנקו, הופיעה עם ה -TRIBAL DANCE , NAKED DUO עם הפרקשניסט גלעד דוברצקי.
https://iditeshel.bandcamp.com/album/r-u-listening

פרטים

תאריך:
יום חמישי, 14 דצמבר, 2017
זמן:
09:00 - 18:00
אירוע קטגוריה:

מקום

אודיטוריום הקונסרבטוריון
לואי מרשל 25
תל אביב, Israel