הרשמה לבחינות תכנית פרלמן 2020

תכנית פרלמן למוסיקאים צעירים אפריל 2020

הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל-אביב ותכנית פרלמן למוסיקה ממשיכים במסורת המוצלחת של שיתוף פעולה להכשרת נגנים צעירים מצטיינים ויקיימו תכנית נוספת בחודש אפריל 2020.

התכנית, PMP- Perlman Music Program, פרי יוזמתה מעוררת ההשראה של טובי פרלמן, נוסדה לפני 25 שנה במטרה לטפח את מוסיקאי העתיד בתחום המוסיקה הקלאסית. נגני כלי קשת מכל העולם בעלי כישרון יוצא דופן, נבחרים בקפידה ומוזמנים להשתתף בתכנית יחידה במינה המתקיימת מדי שנה במשך מספר שבועות מרוכזים בארה"ב.

התכנית מתקיימת במסגרת חמה ותומכת, תוך הענקת חוויה אמנותית ואישית המשפיעה עמוקות על החיים של המשתתפים. את התכנית מוביל ומנחה הכנר יצחק פרלמן ולצדו מלמדים טובי המורים מצמרת בתי הספר הגבוהים למוסיקה.

קיום התכנית בישראל – בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה תל אביב- הוא הזדמנות נדירה לנבחרת של נגנים ישראלים צעירים לחבור לנגנים נבחרים מן העולם, אשר יגיעו יחד עם מאסטרו פרלמן וצוות המורים שלו.

התכנית תתקיים בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה (רחוב לואי מרשל 25, תל-אביב) והיא מיועדת לנגנים צעירים בכלי קשת (כינור, ויולה, צ'לו וקונטרבס) בגילאים 12-19.

במהלך התכנית, ישהו כל המשתתפים בתנאי פנימייה, באכסניית בני-דן.

מאסטרו פרלמן וסגל התכנית יבחרו את המשתתפים, על בסיס אודיציות מוקלטות שתישלחנה לקישור המצורף, בו תמצאו גם מידע נוסף על התכנית:

ההרשמה באמצעות טופס מקוון: https://pmpcmw.fluidreview.com

מועד אחרון להרשמה: 31.10.2019

לנוחיותכם, אפשר לבחור באחד משני המסלולים לצירוף הקלטה:

  1. משלוח הקלטה (שהוקלטה עד 3 חודשים לפני מועד ההרשמה) ישירות לאתר. בבחירת אופציה זו, תשלמו דמי רישום בסך 25$ באתר התכנית.
  2. הקלטה באולפן ההקלטות של הקונסרבטוריון. בבחירת אופציה זו, תשלמו סך של 300 שקל ישירות לקונסרבטוריון, לכיסוי הוצאות ההפקה של ההקלטה.

לתאום מועד הקלטה, יש לפנות במייל אל: yaronaldema@icm.org.il

 

בברכה,

קוסטין קנליס- אולייר

מנהל הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, תל- אביב