לוח הזמנים

פסטיבל תל אביב הבינלאומי לחליליות, מס. 3

 

 

 

 

 

 

 

למידע אודות רכישת כרטיסים ומינויים לחצו כאן

 

יום שבת, 1.2

19:00 –קונצרט – תחרות תל אביב מגיעה ליבנה

 

יום ראשון, 2.2

13:40-11:15 – תחרות – קטגוריה 3א – סולנים בגילאים 26-18 הלומדים מוסיקה במוסדות אקדמיים

15:00-10:00 – תחרות – קטגוריה 2 – סולנים בין גילאים 20-14 שלומדים במוסד טרום אקדמי

12:30-10:30 – סדנא – פגוש את המלחינה – דינה סמורגונסקאיה

18:00-15:15  – תחרות – חצי גמר קטגוריה 5 – הרכבים עד גיל 18

20:30 קונצרט פתיחת הפסטיבל – "חגיגה ישראלית" – מקהלת בת קול, דרורה ברוק ובר צימרמן – חליליות, מרינה מינקין – פסנתר

 

יום שני, 3.2

13:40-10:00 – כיתות אומן – האן טול (הולנד)

13:00-10:00 – כיתות אומן – אנאבל נייט (אנגליה)

13:00-11:00 – סדנא – פגוש את המלחין – אייל באט

13:00-11:00 – סדנא – רגינה הימלבאואר (אוסטריה)- מוסיקה מאמצע המאה ה-18

13:40-10:00 – תחרות – חצי גמר קטגוריה 1

14:00-10:00 – תחרות – חצי גמר קטגוריה 3ב – סולנים בגילאים 26-18 הלומדים מוסיקה במוסדות אקדמיים

16:00-14:30 – סדנא – לשיר במקהלה – דליה לזר

17:30-16:00 – תחרות – גמר קטגוריה 5 – הרכבים עד גיל 18

19:00-17:40 – כיתת אומן – מנג הנג צ'ן (טיוואן) – עבודה עם הרכבים ותזמורת חליליות

20:00-18:30 – סדנא – כיצד למצוא את עצמנו במוסיקה מודרנית – יונתן חזן

21:00 – קונצרט – "טיול בפארק" – סופיה שמבק (גרמניה) – חליליות ואביעד שטיר (ישראל) – צ'מבלו

 

יום שלישי, 4.2

11:30-10:00  סדנא – פגוש את המלחין – אבישי יער

12:00-10:00 – תחרות – חצי גמר קטגוריה 6א – הרכבים ללא הגבלת גיל

12:00-10:00 – סדנא – מוסיקת כלייזמר – דואו ניץ

13:00-10:00 – כיתת אומן – מנג הנג צ'ן

13:40-10:00 – כיתת אומן – האן טול (הולנד)

13:15-10:00 – תחרות – חצי גמר קטגוריה 4א – סולנים ללא הגבלת גיל

15:30-14:00 – תחרות – גמר קטגוריה 1 – סולנים עד גיל 13

17:00-15:00 – סדנא – ריקודי רנסנס – קלאודיה גלושנקוף

18:30-17:00  –תחרות – גמר קטגוריה 2 – סולנים בין גילאים 20-14 שלומדים במוסד טרום אקדמי

21:00 – קונצרט – "פנטזיה" – מיכאלה קודליקובה (צ'כיה) – חלילית וגידי מאיר (ישראל) – צ'מבלו

 

יום רביעי, 5.2

14:00-09:30 – תחרות – חצי גמר קטגוריה 4ב – סולנים ללא הגבלת גיל

12:00-10:00 – תחרות חצי גמר 6ב – הרכבים ללא הגבלת גיל

13:00-10:00 – כיתת אומן – מנג הנג צ'ן (טיוואן)

13:40-10:00 – כיתת אומן – האן טול (הולנד)

13:00-11:00 – סדנא – פגוש את המלחין – דניאל עקיבא

13:00-11:00 – סדנא – ז'אנרים במוסיקה אומנותית מזרחית – מרינה טושיץ

15:30-14:00 – תחרות – גמר קטגוריה 3 – סולנים בגילאים 26-18 הלומדים מוסיקה במוסדות אקדמיים

16:00-14:30 – סדנא – פגוש את המלחינה – מרינה טושיץ

16:30-15:00 – סדנא – פגוש את המלחין – יוסי הרטמן

18:30-17:00 – תחרות – גמר קטגוריה 8 – ביצוע מיטבי של יצירה יחידה

20:00  – קונצרט – " קוֹלוֹ כְּמוֹ קוֹל שֶׁל הַלֵּב " – קונצרט זמר עממי בהשתתפות הקהל .

נגה אשד מארחת את:  שי בורשטיין, ליאורה ויניק, שריג סלע, דפנה זהבי וגבי ארגוב

20:30 – קונצרט – "הכירו את השופטים"

 

יום חמישי, 6.2

11:30-10:00 – תחרות  גמר קטגוריה 7 – ביצוע מוסיקה ישראלית

13:00-10:00 – כיתת אומן – אנאבל נייט (אנגליה)

13:00-10:00 – כיתת אומן – רגינה הימלבאואר(אוסטריה)

12:30-10:00 – סדנא  – הופעה על במה – דואו ניץ

13:30-12:00 – סדנא – ריקודי רנסנס

13:30-12:00 – סדנא – פגוש את המלחין – משה זורמן

14:00-12:30  – תחרות – גמר קטגוריה 6 – הרכבים ללא הגבלת גיל

14:30-13:00 – סדנא – פגוש את המלחין – ערן אל-בר

17:00-15:30 – תחרות – גמר קטגוריה 4 – סולנים ללא הגבלת גיל

18:30 – קונצרט "שאלה של זמן" – פליקס גוצ'י (אוסטריה) – חליליות, פיליפ לאהר (אוסטריה) – פסנתר, גידי מאיר (ישראל) – צ'מבלו

20:30 – טקס הכרזת הזוכים

 

יום שישי, 7.2

12:00 – קונצרט גאלה עם זוכי התחרות (קבלת פנים החל מ- 11:30)