אנסמבל סולני תל אביב עונת הקונצרטים 2018-2019

סולני תל אביב

קהל נכבד,

עונת קונצרטים גדושת סולנים בינלאומיים צפויה לנו. זמר הקונטרה טנור הבינלאומי אנדראס שול, שהקשר שלו עם האנסמבל הוא מאד מיוחד, קרוב וארוך שנים, חוזר אלינו שוב לתכנית מגוונת החל מהבארוק ועד לשירי עם בריטיים.

הכנרת הבריטית בת ה-11 ליה ז'ו, שכובשת את בימות העולם בסערה, ובקיץ האחרון גם הקהל הישראלי זכה להכיר אותה כשהתארחה ב"קשת אילון", מגיעה אלינו לראשונה כסולנית, ותבצע איתנו קונצ'רטו לכינור של מוצרט, יצירות של צ'ייקובסקי ואת הפנטזיה הוירטואוזית על נושאים של כרמן מאת וקסמן. הקונצרטים בנגינתה של ז'ו הם ארועים היסטוריים, יוצאי דופן ובלתי נשכחים, כפי שכתבו עליה המבקרים. מומלץ מאד להגיע לשמוע את הפלא הזה.

בפתיחת העונה, כמיטב המסורת, נשלב אמנים צעירים זוכי תחרויות, אלא שהפעם הם ינגנו ביחד עם הפסנתרן הבינלאומי איתמר גולן. בתכנית – הקונצ'רטו לכינור ופסנתר של מנדלסון (עם הכנר מיכאל שחם בן ה-15) ושלישיית פסנתר של שוברט. דואו הפסנתרנים הבינלאומי גיל גרבורג וסיון סילבר חוזר אלינו לאחר מספר שנים, ויבצע לראשונה בישראל קונצ'רטו של ברהמס לפסנתר בארבע ידיים ותזמורת. היצירה הנפלאה הזו היא עיבוד של ריכארד דונסר לרביעיית הפסנתר המוכרת של ברהמס בסול מינור, יצירה בעלת אופי תזמורתי, שאך טבעי לשמוע אותה כקונצ'רטו. גם הכנר הבינלאומי איתמר זורמן ישוב אלינו בעונת הקונצרטים הבאה, ויבצע את הקונצ'רטו לכינור של מנדלסון ברה מינור. את עונות השנה של ויולדי ושל פיאצולה נבצע בעונה הבאה באופן שונה מהמקובל, עם סולנים גם במנדולינה (יקי ראובן) וגם בכינור (קובי רובינשטיין). יצירות ישראליות של אבנר דורמן, יוסף ברדנשוילי, איל אדלר ואחרים, תשולבנה לצד יצירות נהדרות של היידן, מוצרט, ויולדי, הנדל, צ'ייקובסקי, שוברט, ברהמס, מנדלסון ועוד.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לעונת קונצרטים מגוונת ומפתיעה.

שלכם,

ברק טל,

מנהל מוסיקלי

 

מחירי המנויים בתל-אביב ל-4 קונצרטים (ללא המיוחדים):

מנוי יחיד 475 ₪  מנוי זוגי 815 ₪.

מנוי יחיד לאזרח וותיק 400 ₪  מנוי זוגי לאזרח וותיק 760 ₪

מחירי מנויים במכירה מוקדמת (בתוקף עד 31.7.18)

מנוי יחיד 390 ₪  מנוי זוגי 750 ₪

מנוי יחיד לאזרח וותיק – 360 ₪  מנוי זוגי לאזרח וותיק – 680 ₪

מחיר לקונצרט מיוחד: 195 ש"ח. 25% הנחה לרוכשים מנוי לסדרת הקונצרטים.

מחיר לקונצרט בודד בסדרה בתל-אביב 140 ₪, לאזרח וותיק 125 ₪

 

לפירוט הקונצרטים ורכישת כרטיסים לחצו כאן

או בטל': 03-5466228 (באין מענה נא להשאיר הודעה קולית)

אתר סולני תל אביב