חשיפה למרכז – פרויקט חשיפת הרכבים קאמריים צעירים

המרכז למוסיקה קאמרית מזמין הרכבים קאמריים צעירים להגיש מועמדות להשתתפות בפרויקט חשיפה מיוחד במהלך עונת הקונצרטים 2021-22.

מוזמנים להגיש מועמדות:

  1. הרכבים קאמריים של שלושה נגנים ומעלה.
  2. הרכבים שכל חבריהם/חברותיהם לאחר תיכון וגילם אינו עולה על 34.

ההרכבים הנבחרים יזכו ב: 

  1. השתתפות בקונצרט חשיפה בפני מנויי המרכז למוסיקה קאמרית במהלך עונת 2021-22 – קונצרט של כ- 30-40 דק' הכולל יצירות שלמות (לא יתאפשר ביצוע של פרקים בודדים מתוך יצירות רב פרקיות). הקונצרט יערך כקונצרט מקדים לאחד הקונצרטים בסדרת הקונצרטים למינויים של המרכז. מועד הקונצרט ופרטי התכנית יקבעו בתיאום עם מנהל המרכז למוסיקה קאמרית.
  2. הקלטה מקצועית של הקונצרט כולל הקלטת סאונד מקצועית וצילום וידאו במצלמה אחת. הצילום יימסר לידי חברי ההרכב ויוכל לשמש אותם לכל צורך תוך מתן קרדיט.

הרכבים המעוניינים להגיש מועמדותם מוזמנים לפנות בדואר האלקטרוני לכתובת chamber@icm.org.il ולצרף:

  1. הקלטת וידאו לא ערוכה בטייק אחד של שני פרקי מוסיקה קאמרית בסגנונות ובאופי שונה. ההקלטה לא חייבת להיות מקצועית. כל הנגנים המשתתפים בהקלטה יהיו אלה אשר עתידים גם להשתתף בקונצרט אם ההרכב יבחר להשתתפות בפרויקט. לא תהיה אפשרות להחליף נגנים.
  2. ביוגרפיות של חברי ההרכב (כולל ציון שנת הלידה).
  3. במקרה שמדובר בהרכב קיים שכבר פועל משך תקופה מסוימת יש לצרף תיאור של פעילות ההרכב עד כה. אם מדובר בהרכב שהוקם לצרוך הפרויקט, יש לציין זאת.
  4. הצעה טנטטיבית לתכנית לקונצרט של כ- 30-40 דק'. אם ההרכב יבחר להשתתפות בפרויקט, שמורה הזכות הן להרכב והן למנהל המרכז למוסיקה קאמרית לשנות את התכנית בתיאום.

מועד אחרון להגשת מועמדות: 31.7.21

בחירת ההרכבים תתבצע על ידי ועדה מקצועית

לבירורים ושאלות ניתן לפנות בדואר האלקטרוני לכתובת chamber@icm.org.il