טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

שי ווזנר – רסיטל פסנתר

יום שבת, 5 פברואר, 2022 / 20:30

עמוד זה מתייחס לרסיטל הפסנתר של שי ווזנר במועדו המעודכן 

שי ווזנר – פסנתר

בטהובן: סונטה לפסנתר מס' 25 בסול מז'ור, אופ. 79
סקרלטי: סונטה בלה מינור, ק. 175
ז׳בסקי: נאנו-סונטה מס׳ 36 ("To a Young Man")
סקרלטי: סונטה ברה מינור, ק. 9
ז׳בסקי: נאנו-סונטה מס׳ 38 (״To a Great Guy")
סקרלטי: סונטה בדו מינור, ק. 230
ז׳בסקי: נאנו-סונטה מס׳ 12
בטהובן: ואריאציות דיאבלי, אופ. 120

קונצרט מקדים בביצוע ליאור ליפשיץ, תלמיד פסנתר בקונסרבטוריון בכיתתו של תומר לב, יערך באולם רן ברון בשעה 19:45

לרכישת כרטיסים
באינטרנט לחצו כאן 
בטלפון: 03-5466228

"שי ווזנר המחיש את ההבדל בין פסנתרן מצוין לפסנתרן גדול הרסיטל של שי ווזנר בתל אביב השאיר קהל פעור אוזניים ופעור פה… להערכתי, הקהל — ברובו — לא רצה שהרסיטל הזה ייגמר בכלל" (חגי חיטרון, הארץ, 26.12.2015 – מתוך ביקורת על רסיטל קודם של שי ווזנר במרכז למוסיקה קאמרית)

הפסנתרן הישראלי, שי ווזנר, נהנה בעשור האחרון מקריירה בינלאומית משגשגת. הוא זכה בפרס מרטין א. סיגל ובמענק הקריירה ע"ש אברי פישר, שניהם מטעם מרכז לינקולן למוסיקה בניו יורק, ובפרס קרן בורלטי-בויטוני, ונבחר על ידי ה-BBC לתכנית "אמני הדור החדש" במסגרה הופיע רבות עם תזמורות ה-BBC, כולל בפסיבל הפרומז. הוא הופיע עם תזמורות חשובות רבות בצפון אמריקה, בהן, אטלנטה, בולטימור, ברקלי, שיקאגו, קליבלנד, דאלאס, לוס אנג'לס, פילדלפיה, פיטסבורג, סן פרנסיסקו, טורונטו ועוד. באירופה הופיע, בין היתר, עם הפילהרמונית של וינה, תזמורת שטאצקאפל ברלין, הסימפונית של ברצלונה, תזמורת בורנמות', תזמורת רדיו פרנקפורט, הסימפונית גוטנבורג, התזמורת הלאומית של בלגיה. עבד עם מנצחים נודעים, בהם דניאל ברנבוים, ייז'י בלוהלאווק, ג'יימס קונלון, אלן גילברט, זובין מהטה, פיטר אונדג'יאן, דונלד ראניקלס, לאונרד סלטקין, ג'יימס ג'אד, ג'פרי טייט ויאן פסקל טורטלייה. משתתף בקביעות בבפסטיבלים רבים בארה"ב ובאירופה ובמשך כמה שנים השתתף בסדנת הדיוואן מזרח-מערב בהנחייתו של דניאל ברנבוים וסייר כסולן עם תזמורת הדיוואן מזרח-מערב. כמוסיקאי קאמרי שיתף פעולה עם אמנים נודעים רבים, בהם מרתה ארגריץ', מרטין פרוסט, לין הארל, דיטריך הנשל, ראלף קירשבאום, ג'ניפר קוך, כריסטיאן טצלף, פנחס צוקרמן ורביעיית פרקר. הוא היה חבר בתכנית בווארס של מרכז לינקולן. 

"… this Philadelphia Chamber Music Society recital coupled the deep musical understanding I have always found in the playing of this Israeli-born pianist, now in his mid-40s, with a perfectly dazzling keyboard mastery. These virtues were deployed in the service of a program that combined ample variety of style with a less obvious cohesion of musical content." (SEEN AND HEARD INTERNATIONAL, April 21, 2021)

https://

https://

Shai Wosner | The Phillips Collection

פרטים

תאריך:
יום שבת, 5 פברואר, 2022
זמן:
20:30
אירוע קטגוריות:
, ,

המארגנ/ת

המרכז למוסיקה קאמרית
טלפון
03-5466228
דוא״ל
chamber@icm.org.il

מקום

אודיטוריום הקונסרבטוריון
לואי מרשל 25
תל אביב, Israel
+ מפת גוגל