לורנצן אקרטמחלקות:
תפקיד: כינור

אקרט לורנצן הוא הקונצרטמייסטר של התזמורת הסימפונית הישראלית מזה 20 שנה. משמש בתפקיד זה גם בתזמורת של מאסטרו דניאל אורן בסלרנו באיטליה. כקונצרטמייסטר הוביל תזמורות כמו תזמורת הרדיו של טורינו איטליה, התזמורת ע"ש ארתורו טוסקאניני בפרמה עם לורין מאזל, תזמורת הנוער הלאומית הגרמנית ועוד. ניגן בתזמורת הפילהרמונית של ברלין תחת ניצוחו של ה.פ. קריאן. בין מוריו הקונצרטמייסטרים של הברלינר פילהרמוני: ליאון שפירר וריינר קוסמאוול. שנדור ווג מרביעיית ווג, רוגיירו ריצי ,פרנקו רוסי, ואירינה הוניגברג-מורתם של אנה סופי מוטר וטבאה צימרמן (איתם ניגן וגדל).

זוכה פרסים בינלאומיים בתחרות פאגניני בג'נובה, תחרות קרל פלאש ,תחרות גואי בפירנצה ותחרות מוסיקה קאמרית בטראפני סיציליה. הרבה לנגן כסולן וכנגן מוסיקה קאמרית עם גדולי המנצחים והמבצעים כדוגמת דניאל אורן, אומברטו מיק לאנגלי, נועם שריף, שלמה מינץ, אשר פיש, לוצ'יאנו בריו. ארתורו טמאי, הוברט סודאן, ולדימיר גרגייב ,ועוד.

בנוסף להופעותיו עם התזמורת, אקרט מרבה להופיע עם הדואו אותו הקים ביחד עם רעייתו הפסנתרנית בתיה שטיינבוק, גם היא מורה בקונסרבטוריון.

משתף פעולה באופן קבוע עם אומנים כמו גיל שוחט, יוני גוטליבוביץ, אורה בועזסון, ברכה קול, איילת אמוץ במרבית הפסטיבלים והסדרות בישראל: פסטיבל ישראל, פסטיבל הים האדום, פסטיבל עין הוד ,פסטיבל בראשית).