קרביץ -פרג טלימחלקות:
כלי נגינה: כינור, ויולה

הכנרת והויולנית הישראלית טלי קרביץ היא בעלת תואר שני מ- Manhattan School of Music, שם למדה בהדרכתם של פנחס צוקרמן ופטינקה קופק. בישראל למדה אצל שמעון אוסטרובסקי. כיהנה כמורה במחלקה המכינה ב- Manhattan School of Music, בפסטיבל Summit  בניו יורק, ובתכנית לנגנים צעירים של מרכז האומנויות הלאומי (NAC) באוטאווה, קנדה. כיום נמנית על צוות המורים בקונסרבטוריון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ובקונסרבטוריון הסדנה בירושלים וכן חברה ברביעיית היידן הישראלית.

זוכת פרסים ומלגות, ביניהם: מקום הראשון בתחרות לכלי קשת של "קרן חמש הערים למוסיקה ואמנויות" בניו-יורק, מקום הראשון בתחרות אגודת ג`ויס דוטקה לכלי קשת בניו-יורק, ותחרות קונצ`רטו של תזמורת המיתרים של מונטנה, עמה גם הופיעה כסולנית. כמו כן זכתה במלגות לימודים של קרן התרבות אמריקה-ישראל ובמלגות מטעם קרנות Virtu ורייצ'ל אליזבת ברטון.

הופיעה בפסטיבלים שונים לרבות הפסטיבל למוסיקה קאמרית ב- Kronberg Academy בגרמניה, שם ניגנה עם גדעון קרמר ופרנץ הלמרסון, פסטיבל רביניה שבשיקגו (Steans Institute), ובפסטיבל למוסיקה קאמרית של יצחק פרלמן בניו יורק. כנגנית מוסיקה קאמרית הופיעה עם מיקהיל קופלמן, טימות'י אדי, דמיטרי ברלינסקי, טימות'י קוב, בוריס סלוצקי, ניקולאס מאן, דניאל אפשטיין, דיוויד גייבר ואחרים.

טלי היא גם בעלת תואר MS במדעי המוח וחינוך מאוניברסיטת קולומביה שבניו יורק.

 

לאתר של טלי קרביץ