לוין יגאלמחלקות:
תפקיד: קלרנית
כלי נגינה: קלרנית

יגאל הופיע על במות רבות בעולם בנגינה תזמורתית ובמוסיקה קאמרית. הבולטות שבבמות אלו הן:  קרנגי הול, קנדי סנטר, הפילהרמוני בברלין, מרכז התרבות של הונג קונג, מרכז האמנות האוריינטלית של שנגחאי ואודיטוריום צ׳ארלס ברונפמן.

יגאל מכהן כנגן הקלרינט הראשון של תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית. בעבר כיהן באותו התפקיד בתזמורת הקאמרית הישראלית, תזמורת אשדוד, תזמורת צה״ל, והתזמורת הסימפונית של רסין, בוויסקונסין שבארצות הברית. כמו כן, ניגן כאורח באנסמבל המאה העשרים ואחת, ובמגוון תזמורות כגון הפילהרמונית של הונג קונג, הפילהרמונית של שיקגו, הסימפונית של שנגחאי, הסימפונית של ניו הייבן, הוירטואוזים של מוסקבה, הפילהרמונית של לובק, האופרה של לובק, האופרה של קיל, הפילהרמונית הישראלית, האופרה הישראלית, הסימפונית הישראלית ראשון לציון והסימפונית ירושלים רשות השידור.

הקים את אנסמבל קולאז׳ תל אביב, וממייסדי הרכב כלי הנשיפה קונסורטיום מוזיקום ישראל. לצד היותו סולן, נגן מוסיקה קאמרית ונגן תזמורתי, מכהן יגאל כמורה ומדריך למוסיקה קאמרית בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה שטריקר.

יגאל החל את לימודיו בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בכיתתו של יצחק קצפ. לאחר מכן המשיך את לימודיו במלגות מלאות לתואר ראשון בבית הספר הגבוה למוסיקה שבלובק, גרמניה, תואר שני מאוניברסיטת ייל, וכן לימודי דוקטורט באוניברסיטת נורת׳ווסטרן שבשיקגו. על מוריו נמנים סבינה מאייר, ריינר והלה ודייויד שיפרין.
כמו כן, השתלם בכיתות אומן רבות אצל אמנים כגון וולפגנג מאייר, גי דפלו, ונזל פוקס, קארל-היינץ שטפנס, צ׳ארלס ניידיק ומארק נוצ׳יו.

זכה בפרס ראשון בתחרות מוסיקה קאמרית באוניברסיטת ייל, וכן במילגות מטעם קרן קית׳ וילסון של אוניברסיטת ייל לנגן כלי נשיפה מצטיין, DAAD בגרמניה, קרן התרבות אמריקה-ישראל. היה חבר בקרן המוסיקה קאמרית "Live Music Now" של יהודי מנוחין בגרמניה.

הרכבים בהם יגאל חבר:

Consortium Musicum

Ensemble Colláge Tel-Aviv אנסמבל קולאז׳ תל-אביב