לוין יגאלמחלקות:
תפקיד: הוראה
כלי נגינה: קלרנית

לוין יגאל

  יגאל החל את לימודיו בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בכיתתו של יצחק קצפ. לאחר מכן המשיך את לימודיו במלגות מלאות לתואר ראשון בבית הספר הגבוה למוסיקה שבלובק, גרמניה, תואר שני מאוניברסיטת ייל, וכן לימודי דוקטורט באוניברסיטת נורת׳ווסטרן שבשיקגו. על מוריו נמנים סבינה מאייר, ריינר והלה ודייויד שיפרין.
כמו כן, השתלם בכיתות אומן רבות אצל אמנים כגון וולפגנג מאייר, גי דפלו, , קארל-היינץ שטפנס, ועוד

יגאל זכה בפרס ראשון בתחרות מוסיקה קאמרית באוניברסיטת ייל, וכן במילגות מטעם קרן קית׳ וילסון של אוניברסיטת ייל לנגן כלי הנשיפה המצטיין. ,

יגאל הופיע על במות רבות בעולם בנגינה תזמורתית ובמוסיקה קאמרית. הבולטות שבבמות אלו הן:  קרנגי הול, קנדי סנטר, הפילהרמונית בברלין, מרכז התרבות של הונג קונג, מרכז האמנות האוריינטלית של שנגחאי  ועוד..

יגאל מכהן כנגן הקלרינט הראשון של תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית. בעבר כיהן באותו התפקיד בתזמורות בארץ,   ובתזמורת הסימפונית של רסין, בוויסקונסין שבארצות הברית. כמו כן, ניגן כאורח באנסמבל המאה העשרים ואחת, ובמגוון תזמורות בחו"ל כגון הפילהרמונית של הונג קונג, הפילהרמונית של שיקגו, הסימפונית של שנגחאי, ועוד.  .

בארץ הקים את אנסמבל קולאז׳ תל אביב, וממייסדי הרכב כלי הנשיפה קונסורטיום מוזיקום ישראל. לצד היותו סולן, נגן מוסיקה קאמרית ונגן תזמורתי, משנת 2015 מכהן יגאל כמורה ומדריך למוסיקה קאמרית בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה שטריקר

הרכבים בהם יגאל חבר:

Consortium Musicum

Ensemble Colláge Tel-Aviv אנסמבל קולאז׳ תל-אביב