מור-זמיר יעלמחלקות:
תפקיד: ראשת מחלקת כלי נשיפה וכלי הקשה
כלי נגינה: אבוב

ראשת מחלקת כלי נשיפה וכלי הקשה בקונסרבטוריון.
זמיר החלה את דרכה המוזיקלית על האבוב אצל האבובן עודד פינטוס המנוח. בהמשך השתלמה אצל סמדר שזר ודוד כרמל. בתור מוסיקאית צעירה זכתה בפרסי מלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל והופיעה כאבובנית בהרכבים שונים. בהמשך היתה מוסיקאית מצטינת בצבא וסיימה תואר ראשון באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין תל אביב. היתה חברה בתזמורת קאמרית הקיבוצית ולאחר מכן הצטרפה לסגל ההוראה של הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה תל אביב, כמו גם לתכנית "קרב" להקניית יסודות ההאזנה למוזיקה בגני ילדים.

בשנת 2000 החלה ללמוד בביה"ס הגבוה בבאזל, שווייץ, בכיתתו של הפרופ' עומר צובולי ולאחר מכן השתלמה בכתתה של הגב` לואיז פלרן בביה"ס הגבוה למוסיקה ולתיאטרון בציריך. ליעל שלושה תארים: תעודת הוראה, תעודת אמן- סולן (באזל) ותעודת אמן-נגן תזמורת (אבוב וקרן אנגלית בציריך), שני האחרונים בהצטיינות.

במקביל ללימודים בציריך, זכתה יעל בתפקיד פרקטיקנטית בתזמורת הפילהרמונית של דיסבורג, גרמניה, ומיד לאחר תום תקופת ה"חניכות" נבחרה להמשיך ולעבוד בתזמורת על בסיס שנתי. בשנת 2005 ניגנה בתזמורת בית האופרה של אאכן, גרמניה וזכתה גם במילגה תלת-שנתית לנגינת מוסיקה קאמרית בפרויקט Vila-Musica. בשנת 2006 זכתה יעל במשרה קבועה כנגנית משנה לנגן הראשון בתזמורת בית האופרה של סאארברוקן, גרמניה.

יעל אינה מוסיקאית שגרתית ועוסקת באילתור, הן בנגינה והן בשירה, ומשתתפת בקביעות במפגשי ג`אז ומוסיקת עולם. סגנונה המוסיקלי מושפע ממוסיקה חוץ-מערבית, ומשלב השפעה זו עם חינוכה הקלאסי.

משנת 2010 יעל חיה שוב בתל אביב ומנגנת באנסמבלים שונים כגון-אנסמבל המאה 21, אנסמבל מיתר, תזמורת האופרה הישראלית, כמו גם עם זמרים שונים כגון ערן צור, מרינה מקסימיליאן בלומין ועוד.

מכהנת כראשת מחלקת כלי נשיפה בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה ת"א.