מורג ענתמחלקות:
תפקיד: מנצחת מקהלות בת-קול ומעיין

ענת מורג, מנצחת מקהלת בת-קול, מורה לפיתוח קול ומרכזת המחלקה הווקאלית בקונסרבטוריון.

ענת מורג החלה את לימודיה באוניברסיטת UCLA בארה"ב והיא בוגרת אוניברסיטת תל אביב ומכללת לוינסקי למורים למוסיקה. למדה זימרה אצל נתניה דברת ותמר רחום, והשתלמה בניצוח מקהלות אצל אבנר איתי.

בשנת 1984 ייסדה ענת מורג את מקהלת בת-קול בקונסרבטוריון והיא המנצחת והמנהלת שלה מאז. בניצוחה של ענת זכתה מקהלת בת-קול הייצוגית (גילאי 12-18) בתחרויות בינלאומיות בחו"ל במדליות זהב באוסטריה, פינלנד, איטליה וסלובקיה.

בשנת 2011 זכתה מקהלת בת-קול בשלוש מדליות זהב וב- Grand Prix של תחרות המקהלות "סלובקיה קנטאט" –  הניקוד הגבוה ביותר מבין כל המקהלות שהשתתפו בתחרות. באירוע זה קיבלה ענת את פרס המנצח המצטיין של התחרות.

מקהלת בת-קול בהדרכתה של ענת מורג הופיעה עם האופרה הישראלית ("טורנדוט","כרמן", "פיקדאם", "פליאצי", "לה בוהם", "בוריס גודונוב"), עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בסדרות המינויים שלה, עם תזמורת ראשון לציון, התזמורת הקאמרית הקיבוצית, הקאמרית הישראלית, ותזמורת קאמרטה.

משנת 1999 ענת מנצחת גם על "מעיין", מקהלת המבוגרים הייצוגית של עיריית ת"א.

במסגרת הפקות משותפות עם שתי המקהלות ניצחה ענת על התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הקאמרית הקיבוצית, תזמורת בארוקדה, אנסמבל סולני ראשון לציון, תזמורת הבמה חולון והרכבים כליים אחרים.