יצחקי עפרהמחלקות:
כלי נגינה: פסנתר

עפרה יצחקי היא בעלת תואר דוקטור לאמנות המוסיקה מבית הספר הגבוה לאמנויות ג'וליארד בניו יורק וזוכת תחרות המילניום לנגינת מוסיקה עכשוית לפסנתר מטעם קרנגי הול. היא הופיעה ברסיטלים ברחבי ישראל, אירופה וארה"ב, באולמות כגון לינקולן סנטר בניו יורק, מרכז האמנויות בשיקגו, אולם הקונצרטים הלאומי בטיוואן, מוזיאון תל אביב, תאטרון ירושלים, פסטיבל הפסנתר 'רור' בגרמניה, האולם הקאמרי של ה'פילהרמוני' בברלין, ומרכז האמנויות בסאול (קוריאה).

כמורה היא נמנית על סגל הוראת הפסנתר של הפקולטה לחינוך מוסיקלי במכללת לוינסקי לחינוך. תלמידיה בעבר בארץ ובחו"ל עברו בהצלחה את בחינות הבגרות במוסיקה (בישראל) ואת הבחינות הבינ"ל של ארגון ביה"ס המלכותיים למוסיקה (בניו יורק) וכן זכו בתחרויות ארציות (בגרמניה). עפרה משמשת באופן תדיר כשופטת בתחרויות כגון תחרויות האביב למוסיקאים צעירים של קרן התרבות אמריקה-ישראל, פרס ראש הממשלה לקומפוזיטורים, ועוד.

עפרה החלה את לימודיה בתל אביב אצל ד"ר נעה בלאס והמשיכה באקדמיה למוסיקה בירושלים בהדרכת ד"ר זכריה פלאוין. לאחר סיום לימודיה בג'וליארד השתלמה בוינה אצל פרופ' פאול בדורה-סקודה, תוך התמקדות במוסיקה לפסנתר מאת באך ומאת מלחיני הקלסיקה הוינאית.

בנוסף, היא מבצעת נלהבת של מוסיקה בת זמננו ומוסיקה ישראלית, ואף הקדישה את עבודת הדוקטורט שלה למוסיקה לפסנתר מאת מלחינים ישראלים.