טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

כיתת אמן עם הצ'לן מט חיימוביץ'

יום ראשון, 13 דצמבר, 2020 / 16:00 - 20:00

כיתת אמן וירטואלית עם הצ'לן מט חיימוביץ' תיערך ביום ראשון ה-13.12 וביום שני ה-14.12 בין השעות 16:00-20:00.

כיתת האמן תשודר בלייב סטרים מאולם רן ברון. משתתפים: תלמידי הצ'לו של הקונסרבטוריון. 
הקישור ללייב סטרים יופיע בדף הפייסבוק ובאתר הקונסרבטוריון ביום האירוע.

 

על הצ'לן פורץ הדרך מט חיימוביץ' אמר מבקר המוזיקה של ה"ניו יורק טיימס" שהוא "מוכשר כמו שד, בעל צליל אדיר ויכולת הבעה ייחודית במגוון סגנונות", ואילו ה"ניו יורקר" כינה אותו "וירטואוז יוצא דופן שלעולם לא מפסיק להפתיע". מט חיימוביץ' מביא משב רוח רענן לרפרטואר הקלאסי בביצועיו של מוזיקה בת-זמננו, בשיתופי פעולה חדשניים ובהקלטותיו המרתקות. נוסף על הופעותיו ברחבי העולם, מט מכהן כפרופסור לצ'לו בבית הספר למוזיקה "שוליך" שבאוניברסיטת מקגיל במונטריאול וב"ניו סקול" של בית הספר מאנס בניו יורק.

מאז הופעתו הראשונה בגיל 13 עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של זובין מהטה, ביסס מט את מעמדו כצ'לן בינלאומי וסולן מבוקש עם התזמורת המובילות בעולם בהן הפילהרמונית של ברלין, הפילהרמונית של ניו יורק, התזמורת הקאמרית האנגלית, התזמורת הסימפונית של בוסטון והתזמורת הסימפונית של מונטריאול. ניגן תחת שרביטם של מנצחים נודעים בהם זובין מהטה, דניאל ברנבוים, ליאונרד סלטקין וקנט נגאנו.

בגיל 17, הקליט את אלבומו הראשון עם הסימפונית של שיקגו, ומאז ראו אור עשרות אלבומים עם דויטשה גרמופון, אוקסינגייל רקורדס ופנטטון, הקלטות שזיכוהו במועמדות לגראמי. זכה בפרסים רבים, בהם הפרס לאמן פורץ הדרך של המרכז למוזיקה האמריקני, מענק אייברי פישר, הגראן פי די דיסק והפרס הבינלאומי  של האקדמיה למוזיקה קיגי בסיינה, איטליה. חיימוביץ' היה תלמידו של הצ'לן לאונרד רוז וסיים בהצטיינות יתרה את לימודיו באוניברסיטת הרווארד. מנגן על צ'לו גופרילר משנת 1710.

 

פרטים

תאריך:
יום ראשון, 13 דצמבר, 2020
זמן:
16:00 - 20:00
אירוע קטגוריות:
, ,

מקום

Live Stream